Про продукт

 • Мілдронат® покращує
  розумову активність:
  концентрацію уваги,
  пам'ять2
 • Мілдронат® володіє
  антистресорною
  дією1
 • Мілдронат® підвищує рухову
  активність і
  фізичну витривалість1
 • Доза становить 500 мг на добу (2 капсули по 250 мг).
  Добову дозу можна
  застосовувати всю одразу або розділити на дві разові дози.
  Максимальна добова доза становить 500 мг.
  Тривалість курсу лікування становить 4–6 тижнів.
  Курс лікування можна повторити 2–3 рази на рік.

Мілдронат ®засіб для відновлення працездатності при фізичних і розумових2 перевантаженнях

Коректор метаболізму

Завантажити інструкцію

Дія


 • В умовах підвищеного навантаження мельдоній відновлює рівновагу між доставкою і потребою клітин в кисні, усуває накопичення токсичних продуктів обміну в клітинах, захищаючи їх від пошкодження; надає також тонізуючу дію.

 • В результаті його застосування підвищується стійкість організму до навантажень і здатність швидко відновлювати енергетичні резерви.

 • Лікарський засіб має стимулюючу дію на центральну нервову систему (ЦНС) - підвищення рухової активності та фізичної витривалості. Завдяки цим властивостям, МІЛДРОНАТ® використовують в тому числі для підвищення фізичної і розумової працездатності.
Мілдронат ® підвищує адаптацію до факторів зовнішнього середовища
і тривалого психоемоційного напруження

Від чого Мілдронат ® 250

Мілдронат ® 250 – метаболічний препарат, який може використовуватися у випадках підвищених нервових, інтелектуальних та фізичних навантажень для підвищення рухомої активності та фізичної витривалості, захисту внутрішніх органів від змін, спричинених стресом.

Коли призначають Мілдронат ® 250

Відповідно до інструкції, у перелік захворювань і станів, від чого призначають Мілдронат ® 250, входять:

Як працює Мілдронат ® 250

Основна діюча речовина лікарського засобу – мельдоній. Це структурний аналог гамма-бутиробетаїну. Гамма-бутиробетаїн присутній у всіх клітинах організму. Коли організм перебуває в стресовому стані, природний рівень цієї речовини підвищується. У процесі метаболізму гамма-бутиробетаїн перетворюється в карнітин, який бере участь в окисленні жирних кислот. Тому в умовах підвищених навантажень, фізичного і психоемоційне перенапруження або стресових станах, коли необхідність в енергії підвищується, необхідне зниження біосинтезу карнітину, який впливає на окиснення жирних кислот.

Таким чином, попереджається ушкодження клітинних мембран, затримується бета-оксидація жирних кислот та оптимізується споживання кисню у клітинах, стимулюється окислення глюкози та відновлюється транспортування аденозинтрифосфату (АТФ) від місць його біосинтезу (мітохондрії) до місць споживання (цитозоль). По суті, клітини забезпечуються поживними речовинами та киснем, а також оптимізується споживання цих речовин. Застосування препарату Мілдронат ® 250 підвищує здатність організму витримувати великі навантаження, швидко відновлюватися, адекватно витрачати енергетичні запаси та бути захищеним у разі стресових ситуацій.

З цінами, особливостями дозування препарату та детальним описом його складу можна ознайомитися, прочитавши інструкцію онлайн, або безпосередньо в аптеці.

вверх