Як розпрощатися з весняною хандрою і втомою

Як розпрощатися з весняною хандрою і втомою

Ідіть від зворотного

Коли вас відвідує весняна хандра, у вашому житті стає занадто багато «не». «Я не хочу йти на тренування». «Я не буду сьогодні прибирати у домі». «Я не поїду на зустріч із друзями».

Ідіть від зворотного – зробіть саме те, чого не хоче весняна хандра. Ідіть на тренування, прибирайте у домі, зустрічайтеся з друзями – через «не можу», навіть якщо важко, навіть якщо не хочеться. Не дозволяйте весняній втомі перемогти вас – покажіть, що ви сильніше за неї.

Слідкуйте за своїм апетитом

Є дві крайнощі, до яких вдаються люди під час весняної хандри, – або їдять надто багато, або у них і шматок у горло не лізе.

Запам’ятайте золоте правило: весняний занепад сил – весняним занепадом, а обід – за розкладом. Вам і так важко у психологічному плані, не слід додавати до цього ще й фізичну слабкість.

Шукайте плюси у своєму стані

Сприймайте весняну хандру як «дзвіночок», який сигналізує про те, що щось пішло не так. Можливо, вам не подобається ваша робота. Можливо, ви нещасливі з людиною, яка поряд. Або прийшов час змінити обстановку – піти у відпустку чи навіть переїхати в інше місто.

Нехай ваш стан буде для вас точкою зростання – початком змін, які зроблять ваше життя кращим.

Не дозволяйте хандрі втручатися у ваші робочі або навчальні справи

Весняна хандра не є виправданням – ви повинні ефективно справлятися з усіма робочими або навчальними справами. Якщо згадати, що один із головних супутників цього розладу – неуважність, то вам необхідно знайти якийсь спосіб, який у цей період допоможе вам не наробити помилок у професійній чи навчальній діяльності. Можна взяти на озброєння «правило 30 секунд». Смисл у тому, щоб після кожної важливої події (нарада, ділова зустріч, лекція тощо) записати саму суть, найнеобхідніше, витративши на запис рівно 30 секунд. Так ви будете концентруватися на самій суті завдання і ставити доречні запитання.

Не уникайте людей

Коли нам погано, так хочеться залишитися наодинці. Але відштовхувати інших людей – не найкращий варіант. Пам’ятайте, що друзі та близькі щиро бажають вам допомогти. Ми соромимося просити допомоги, уникаємо звертатися по неї, тому що боїмося видатися слабкими. Але в тому, щоб звернутися по допомогу, немає нічого соромного – люди повинні допомагати один одному.
Не замикайтеся в собі, не боріться з проблемою самі – просто попросіть про допомогу.

Проконсультуйтеся зі спеціалістом

Можливо, вам варто підібрати лікарський препарат, який допоможе відновити працездатність. Проконсультуйтеся зі спеціалістом, можливо він порадить «Мілдронат® капсули 250 мг», який сприяє відновленню працездатності при фізичних і розумових навантаженнях.

Навесні вся природа просипається – просніться й ви, залиште хандру у минулому!

вверх