Як відновити сили після вірусних захворювань

Як відновити сили після вірусних захворювань

Серйозно поставитися до рекомендацій лікаря

Дотримуйтесь усіх рекомендацій і приписів лікаря. Якщо вам призначили фізіотерапію чи інші процедури, не пропускайте сеансів. Поборовши хворобу, ми хочемо бути від медичних установ якомога далі. Але ж пам’ятайте, що від того, наскільки старанно ви виконуватимете рекомендації, залежить ваше здоров’я.

Уживайте продукти, багаті на клітковину  

Клітковина – це поживок для нашого імунітету. Сміливо включайте до раціону продукти, багаті на клітковину (білокачанну капусту, авокадо, родзинки, курагу, білий хліб, квасолю, пшеничні висівки).

Підберіть необхідні вітаміни чи медикаменти

Після вірусного захворювання в організмі спостерігається нестача вітамінів. Підберіть собі необхідні вітаміни, щоб уникнути цієї нестачі. Наприклад: вітамін С сприяє зміцненню імунітету, вітамін D корисний для кісток і зубів, а вітамін A поліпшує зір.

Також ви можете підібрати лікарські засоби, які сприятимуть відновленню і підтриманню працездатності. Таким препаратом може стати «Мілдронат® капсули 250 мг» – він допоможе вам підвищити фізичну і розумову працездатність, а також поліпшить роботу пам’яті.

Не відмовляйте собі у задоволеннях

З’їжте улюблені ласощі – не думайте про калорії. Сходіть на концерт улюбленого виконавця чи на цікаву екскурсію – не шкодуйте часу.
Будьте трішечки прихильніші до себе – не відмовляйте собі у задоволеннях, бо вони найкращим чином позначаться на вашому настрої.  

Скажіть «ні» додатковим навантаженням

Період реабілітації після вірусного захворювання – це складний для вас період як у фізичному, так і у психологічному плані. Не варто в цей період дотримуватися суворої дієти, займатися екстремальними видами спорту, брати додаткову роботу тощо.

Полюбіть спорт


Вище ми згадали, що під час реабілітації вам слід уникати екстремальних видів спорту, але ніщо не заважає вам почати бігати зранку, кататися на велосипеді чи, скажімо, записатися до басейну. Ці та подібні спортивні заняття допоможуть вам підтримувати організм у тонусі та подарують масу приємних вражень.

Будьте у колі друзів і близьких

Відомо прислів’я: «Вдома і стіни лікують». А якщо вдома не тільки рідні стіни, а і близькі люди, які готові завжди підтримати вас, то процес відновлення стає легким і безболісним. Друзі й рідні щиро люблять вас і готові оточити вас турботою та увагою – а це саме те, що вам зараз необхідно.

Поставте собі нову мету

Нехай у вашому житті з’явиться нова цікава справа, якій ви зможете присвячувати час: розпочніть вести блог, запишіться на кулінарні курси, опануйте ази програмування – вибір залежить від ваших бажань і переваг.

Нова ціль допоможе вам зробити своє життя насиченішим й цікавішим, завдяки їй період реабілітації перестане здаватися неприємною подією.

Якщо ви будете активні, не будете зневажати рекомендаціями лікаря, тобто візьмете на озброєння вищеперелічені поради, то зможете швидко відновити сили після вірусного захворювання.

Бажаємо вам міцного здоров’я і віри у себе!  

вверх