Секрети ефективних тренувань у спортзалі

Секрети ефективних тренувань у спортзалі

Неважливо, яку мету ви перед собою ставите, відвідуючи спортзал, – збільшити м’язову масу, підтримати форму, схуднути чи щось інше. Кілька простих секретів ефективних тренувань стануть вам у пригоді у будь-якому випадку.

  1. Займайтеся з тренером. Навіть якщо ви подивилися сотню спортивних роликів у соціальних мережах. Інструктор складе вам програму тренувань, роз’яснить основи, покаже правильну техніку виконання вправ і допоможе визначити оптимальне навантаження. Необов’язково займатися з тренером весь час, але перші два-чотири тижні тренувань – дуже бажано.
  2. Слідкуйте за інтенсивністю тренувань. Ведіть спортивний щоденник. Це зовсім необов’язково має бути зошит – є велика кількість додатків для смартфонів.
  3. Діліться результатами тренувань у соціальних мережах вашими враженнями, фото, спортивними цілями на найближчий час. Це буде додатковим стимулом. Коли за вашими успіхами спостерігатимуть інші люди, ви не дозволите собі легко здатися.
  4. 4. Киньте виклик. Знайдіть собі суперника. Це може бути друг, з яким ви разом ходитимете у спортивний зал, а може бути віртуальний супротивник, з яким ви зможете порівнювати досягнуті результати в режимі он-лайн. Елемент змагання завжди мотивує на досягнення успіхів. Важливо: не перестарайтеся! Пам’ятайте, що надто важливо збільшувати навантаження поступово і завжди контролювати стан свого організму. Якщо все ж сталося так, що ви відчуваєте перевтому, спробуйте препарат «Мілдронат® капсули 250 мг». Це засіб, який допоможе вашому організму відновитися і зменшить симптоми фізичного перенавантаження. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією.
  5. Висипайтеся, правильно харчуйтеся і приходьте на тренування і відмінному настрої. Виснаження організму, яке може виникнути через недосип і неправильне харчування – ворог ваших занять. Пам’ятайте про важливість повноцінного сну і здорової їжі. Не винагороджуйте себе за успішне тренування булочкою. Мінімізуйте кількість алкоголю (а в ідеалі – виключіть його на період тренувань).
  6. Якщо у вас поганий настрій (не плутати з лінощами), тренування не буде належно корисним. Налаштовуйтесь на кожне спортивне заняття, повторюйте собі свої спортивні цілі та пам’ятайте, що сьогодні ви будете краще, ніж учора.
  7. Не очікуйте на негайні результати. Кожен, хто відвідує тренажерний зал, хоче, щоб його тренування приносили максимальний ефект. Але тренування – не така справа, де варто очікувати на швидкі результати. У вас попереду багато часів занять, які будуть передувати вашій меті. Станьте прихильником поступового прогресу, плоди якого залишаться з вами надовго. Не прагніть негайного ефекту.
  8. 8. Пам’ятайте, що головне у тренуваннях – це їх регулярність. Не відхиляйтеся від графіка тренувань, не потурайте лінощам. Якщо ви вирішите, що немає нічого страшного в тому, щоб пропустити одне заняття, ви можете звести нанівець усі попередні зусилля. Усі ми люди – нам іноді хочеться нічого не робити, але хтось легко здається, а хтось може взяти себе в руки і продовжити тренуватися.

Успішних тренувань!

вверх