Секрети ефективних тренувань у спортзалі 

Секрети ефективних тренувань у спортзалі

Не має значення, яку мету ви перед собою ставите, відвідуючи спортзал - набрати м'язову масу, підтримати форму, схуднути або щось інше. Декілька простих секретів ефективних тренувань знадобляться вам у будь-якому випадку. 

  1. Займайтеся із тренером. Навіть якщо ви переглянули сотню спортивних роликів у соц.мережах. Інструктор складе вам програму тренувань, пояснить основи, покаже правильну техніку виконання вправ та допоможе визначити оптимальне навантаження. Необов'язково займатися з тренером весь час, але перші два-чотири тижні тренувань дуже бажано. 
  1. Слідкуйте за інтенсивністю тренувань. Ведіть спортивний щоденник. Це зовсім необов'язково має бути зошит — є безліч додатків для смартфонів. 
  1. Діліться результатами тренувань у соціальних мережах. Вашими враженнями, фотографіями, спортивними цілями найближчим часом. Це буде додатковий стимул. Коли за вашими успіхами стежитимуть інші люди, ви не дозволите собі легко здатися. 
  1. Киньте виклик. Знайдіть собі суперника. Це може бути друг, з яким ви разом ходитимете у спортивний зал, а може бути віртуальний противник, з яким ви зможете порівнювати досягнуті результати в режимі он-лайн. Елемент змагання завжди мотивує досягнення успіхів. Важливо: не перестарайтеся! Пам'ятайте, що дуже важливо збільшувати навантаження поступово та завжди контролювати стан свого організму. 
  1. Висипайтеся, правильно харчуйтеся та приходьте на тренування у відмінному настрої. Виснаження організму, яке може виникнути через недосипання та неправильне харчування – ворог ваших занять. Пам'ятайте про важливість повноцінного сну та здорової їжі. Не винагороджуйте себе за успішне тренування булочкою. Мінімізуйте кількість алкоголю (а в ідеалі – виключіть його на період тренувань). 
  1. Якщо у вас поганий настрій (не плутати з лінощами) — тренування не принесе належної користі. Налаштовуйтесь на кожне спортивне заняття, повторюйте собі свої спортивні цілі та пам'ятайте, що сьогодні ви будете краще, ніж учора. 
  1. Не чекайте на негайні результати. Кожен, хто відвідує тренажерний зал, хоче, щоб його тренування приносили максимальний ефект. Але тренування — не така справа, де варто очікувати на швидкі результати. У вас попереду багато годин занять, які передуватимуть вашу мету. Стати прихильником поступового прогресу, плоди якого залишаться з вами надовго. Не прагнете негайного ефекту. 
  1. Пам'ятайте, що головне у тренуваннях – це їхня регулярність. Не відхиляйтеся від графіка тренувань, не потурайте ліні. Якщо ви вирішите, що немає нічого страшного в тому, щоб пропустити одне заняття — ви можете звести нанівець усі попередні зусилля. Всі ми люди — нам іноді хочеться нічого не робити, але хтось легко здається, а хтось може взяти себе в руки та продовжувати тренуватись. 

Успішних тренувань! 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.