Як почати тренуватися у зрілому віці

Как начать тренироваться в зрелом возрасте

Перефразовуючи відоме висловлювання класика, можна сказати: «Спорту всі віки покірні». Сьогодні ми поговоримо про те, як почати тренуватися у зрілому віці.

Правильний настрій – перший крок до успіху

Звісно, ​​у 40-50 років вже пізно підкорювати олімп великого спорту. Але хто сказав, що в зрілому віці соромно регулярно тренуватися і прагнути здорового і міцного тіла? Сміливо відкидайте всі сумніви та вирушайте до найближчої спортзали.

Не орієнтуйтесь на молоде покоління

Двадцятирічні хлопці та дівчата здатні годинами не сходити з тренажерів, віртуозно виконувати силові вправи та всіляко демонструвати спритність та витривалість. І ви були такими ж у їхньому віці — бажання подобатися одноліткам, прагнення схуднути до головної вечірки року — це дуже гарне «паливо», на якому можна й гори згорнути. Не намагайтеся наздогнати за цими новими Геркулесами — розробте свою програму тренувань, яка буде хай і не настільки насиченою, зате не менш ефективною.

Вправи повинні вам подобатися

Хтось жити не може без силових тренувань, а для когось вони зовсім неприйнятні. Хтось віддає перевагу кардіотренуванням, інші вважають цей вид фізичної активності нудним. Але, незважаючи на свої бажання, люди займаються зненавидженим видом спорту, втішаючи себе тим, що результат виправдає цю жертву. Навіть вправи, виконані без бажання, здатні принести користь вашому тілу, а якщо ви займаєтеся улюбленим видом спорту - користь буде подвійна (не тільки для тіла, але і для душі). Вибирайте тільки те, що робитимете із задоволенням!

Правильне перекушування

Чим перекусити до тренування? — це питання хвилює багатьох. Їжа має бути не важкою, але при цьому поживною, щоб зарядити вас енергією та надихнути на продуктивне тренування. Варіанти різні: банани, сир, злакові батончики, варені яйця, горіхи.

Зробіть свої тренування ефективнішим

Виберіть найкращий час для спортивних занять. Можна вирушити на тренування перед роботою - так ви зарядитеся бадьорістю на весь день і приступите до справ з почуттям виконаного спортивного обов'язку. А можна після робочого дня, щоб потім був час відпочити.

Тренуючись, слухайте улюблену музику. Купуйте нові кеди та спортивний костюм – обновки завжди піднімають настрій. Не обмежуйтеся виключно тренуваннями в тренажерному залі - робіть гімнастику вранці, плавайте в басейні, катайтеся на велосипеді або лижах, гуляйте на свіжому повітрі в обідню перерву - варіантів багато. Висипайтеся – ви повинні приходити на тренування бадьорим. Придумайте собі бонусну систему — наприклад, якщо ви місяць не відхилятиметеся від графіка занять спортом, то винагородите себе походом до театру.

Читайте книги про спорт

Це необов'язково мають бути наукові праці — цілком достатньо книг, у яких будуть історії реальних людей і приклади, що мотивують. Наприклад, книга Джека Деніелса "Від 800 метрів до марафону" або твір Кріса Маккормака "Я тут, щоб перемогти".

Тренуйтеся - у вас все вийде!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.