Як відновити сили після вірусних захворювань?

Серйозно ставтеся до рекомендацій практикуючого лікаря

Дотримуйтесь всіх рекомендацій та призначень практикуючого лікаря. Якщо Вам призначили фізіотерапію або інші процедури - не пропускайте сеанси. Впоравшись із хворобою, ми хочемо перебувати від медичних установ якнайдалі. Але пам'ятайте, що від того, наскільки старанно Ви будете виконувати рекомендації, залежить Ваше здоров'я.

Вживайте в їжу продукти, багаті на клітковину.

Клітковина - це їжа для нашого імунітету. Сміливо включайте в раціон продукти, багаті клітковиною (білокачанну капусту, авокадо, родзинки, курагу, білий хліб, квасолю, пшеничні висівки).

Підберіть необхідні вітаміни або медикаменти

Після вірусного захворювання в організмі спостерігається брак вітамінів. Підберіть собі необхідні вітаміни, щоб заповнити цю нестачу, наприклад: вітамін С сприяє зміцненню імунітету, вітамін D корисний для кісток та зубів, а вітамін A покращує зір.

Не відмовляйте собі в задоволеннях

З'їжте улюблені ласощі - не думайте про калорії. Сходіть на концерт улюбленого виконавця або рушайте на цікаву екскурсію - не шкодуйте часу.

Будьте трішки прихильніше до себе - не відмовляйте собі в задоволеннях, адже вони, самим позитивним чином, позначаться на вашому настрої.

Скажіть «НІ» додатковим навантаженням

Період реабілітації після вірусного захворювання - це складний для вас період як у фізичному, так і в психологічному плані. Не варто в цей період дотримуватися суворої дієти, займатися екстремальними видами спорту, брати додаткову роботу і т. п.

Полюбіть спорт

Вище ми згадали, що під час реабілітації Вам слід уникати екстремальних видів спорту, але ніщо не заважає почати бігати вранці, кататися на велосипеді або, скажімо, записатися в басейн. Ці та подібні спортивні заняття допоможуть Вам підтримувати організм в тонусі і подарують масу приємних вражень.

Будьте в колі друзів і близьких

Відома приказка говорить: «Вдома і стіни лікують». А якщо вдома не тільки рідні стіни, але і близькі люди, які готові завжди підтримати Вас, то процес відновлення стає легким і безболісним. Друзі та рідні щиро люблять Вас і готові оточити турботою та увагою - а це якраз те, що важливо та необхідно.

Поставте собі нову мету

Нехай у Вашому житті з'явиться нова цікава справа, якій Ви зможете присвячувати час: почніть вести блог, запишіться на кулінарні курси, отримайте ази програмування - вибір залежить від Ваших бажань і переваг.

Нова мета допоможе Вам зробити своє життя більш насиченим і цікавішим, завдяки їй, період реабілітації перестане здаватися неприємною подією.

Якщо Ви будете активні, не будете нехтувати рекомендаціями лікаря, словом, візьмете на озброєння перераховані вище поради, то зможете швидко відновити сили після вірусного захворювання.

Бажаємо Вам міцного здоров'я та віри в себе!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.