Як захистити себе від наслідків перевантажень на роботі

Как защитить себя от последствий перегрузок на работе

Стрімкий розвиток сучасного життя йде буквально у всіх його областях, і ось нові технології вже приходять до нас додому. Тепер ти не можеш сказати, що будинок – це рятівна тиха гавань, де можна добре відпочити. Сьогоднішні реалії - це постійні спокуси додатково попрацювати в офісі та вдома, коли робочий день вибивається зі звичного 8-годинного інтервалу, а суміщення великої кількості робочих моментів стало звичайною справою для більшості людей молодого та середнього віку. З одного боку, професійна затребуваність надає впевненості у завтрашньому дні та у власних силах, і це серйозна мотивація до розвитку, але з іншого боку, якось настає момент, коли саме ті сили, з яких ти черпав впевненість та натхнення, раптом починають потихеньку покидати тебе. . Виникає апатія та загальмованість, з'являються проблеми з пам'яттю, погіршується сон та настрій, можуть навіть почати турбувати головний біль та запаморочення. Особливо гостро це навантаження може позначатися в періоди сезонних респіраторних захворювань, коли колеги випадають із робочого графіка через застуду, або коли постійно хворіють їхні маленькі діти. Тоді стійкішим до інфекції працівникам доводиться працювати «за двох» і брати на себе значне незаплановане навантаження. Довго працювати в напруженому режимі виходить не у всіх і рано чи трохи пізніше, але практично до всіх трудоголік приходить стан фізичного і нервового перенапруги, або перевтоми. Це стан, що виникає в організмі людини через довгу відсутність відпочинку та повноцінного відновлення, що дуже небезпечно для здоров'я. При тривалому впливі на організм інтенсивних навантажень може розвинутися хронічна перевтома, коли нічний відпочинок перестає повністю відновлювати Ваші сили і вранці стає важко піднятися і навіть часом думати про роботу. Крім того, хронічна перевтома може викликати ослаблення імунітету, що незмінно спричинить низку простудних захворювань. Досить часто хронічна перевтома може призводити до розвитку неврастенії та інших серйозних проблем зі здоров'ям.

Загальною рисою стану перенапруги, незалежно від причини, що його викликала, є значне зниження енергетичного потенціалу, а також різноманітні порушення в метаболічних процесах у кожній клітині організму. Цей час важливо не пропустити, але краще, звичайно, не допускати навантаження і вчасно розпочати профілактику перевтоми. У момент, коли планується висока інтенсивність роботи, необхідно подумати про захист організму.

Ефективним профілактичним заходом буде призначення препаратів, що покращують метаболічні процеси та активують виробництво життєвої енергії.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.