Як покращити переносимість розумових та фізичних навантажень. 

Как улучшить переносимость умственных и физических нагрузок 

"Як підвищити розумову працездатність?", "Як збільшити продуктивність?", "Як легше справлятися з фізичною роботою?" - ці питання хвилюють багатьох людей. Сьогодні ми розповімо, як допомогти ефективно справлятися з розумовими та фізичними навантаженнями. 

Дотримуйтесь «інформаційної дієти» 

Напевно, у вас є профілі в популярних соціальних мережах, які ви щодня переглядайте. Принагідно ви відволікаєтеся на ріпости друзів, новини пабліків, рекламу, словом, на ту інформацію, яка не є для вас важливою. Все це засмічує ваш мозок і веде до інформаційного навантаження. Вчіться фільтрувати відомості - відпишіться від непотрібних вам спільнот; не читайте новини друзів, які роблять 20+ репостів на добу і подумайте - чи так вам потрібні облікові записи у всіх соц. мережах? Може, варто обмежитись двома, максимум, трьома профілями? 

Відмовтеся від режиму багатозадачності 

Народна мудрість каже: «За двома зайцями поженешся — жодного не зловиш». Це справедливо для роботи, навчання та тренувань. Не приймайтеся за все відразу - складіть план завдань та спортивних занять. Зробіть щось одне, але добре, чим багато, але абияк. Таким чином, ви не тільки підвищите свою продуктивність, але й уникнете надмірних розумових і фізичних навантажень, оскільки плануватимете інтенсивність і тривалість робіт. 

Знайте межі своїх можливостей 

З фізичними тренуваннями все просто: проконсультуйтеся з тренером, використовуйте наручні пульсометри, збільшуйте навантаження поступово - ви дізнаєтесь поріг своєї фізичної витривалості, а регулярно тренуючись, зможете його збільшити. 

У питанні розумової працездатності вам доведеться розраховувати лише на себе. Ніхто не знає вас краще, ніж ви самі. Подумайте, коли вам легше виконувати роботу вранці, вдень чи ввечері? Коли ви відчуваєте втому? Які завдання, наприклад, творчі чи рутинні даються вам легше у першій половині дня, а які у другій? Відповівши на ці питання, ви зможете раціонально розподілити власні ресурси, а отже, успішніше справлятися з розумовими навантаженнями. 

Підберіть собі вітаміни чи медикаменти 

Наприклад, завдяки вітаміну С ви залишатиметеся бадьорим і повним сил. А лікарський препарат «Мілдронат®капсули 250мг» допоможе вам відновити працездатність та впоратися з розумовими та фізичними навантаженнями. Підібрати правильні засоби для профілактики можна і самостійно, але надійніше проконсультуватися з фахівцем. 

Чергуйте фізичну активність із розумовою 

За читанням книги можна відпочити від пробіжки. І навпаки, тренування допоможе краще засвоїти інформацію, дасть голові відпочити. 

Також можна помірковано комбінувати фізичну та розумову діяльність, наприклад, вигадувати нові танцювальні рухи. Це творча активність, яка зарядить вас бадьорістю та гарним настроєм. 

Влаштуйте собі «перезавантаження» 

Що ви робите, коли комп'ютер зависає? Правильно перезавантажуєте його. Якщо ви відчуваєте, що перевтомилися і вже не можете концентруватися на справах - влаштуйте собі «перезавантаження». Візьміть відгул на роботі та проведіть день так, як ви любите – гуляйте, читайте, виспіться. 

Дотримуючись наведених вище порад, ви допоможете своєму організму ефективно справлятися з розумовими та фізичними навантаженнями. 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.