Як розпрощатися з весняною нудьгою та втомою

Как распрощаться с весенней хандрой и усталостью

Коли вас відвідує весняна нудьга, у вашому житті стає занадто багато «не». "Я не хочу йти на тренування". «Я не сьогодні робитиму прибирання вдома». «Я не поїду на зустріч із друзями».

Ідіть від зворотного

Ідіть від зворотного - зробіть саме те, чого не хоче весняна нудьга. Ідіть на тренування, забирайтеся вдома, зустрічайтеся з друзями — через «не можу», навіть якщо важко, навіть якщо не хочеться. Не дозволяйте весняній втомі взяти над вами гору — покажіть, що ви сильніші за неї.

Стежте за своїм апетитом

Є дві крайнощі, в які впадають люди під час весняної хандри — або їдять дуже багато, або ж у них і шматок у горло не лізе.

Запам'ятайте золоте правило: весняний занепад сил весняним занепадом, а обід за розкладом. Вам і так важко психологічно, не потрібно додавати до цього ще й фізичну слабкість.

Шукайте плюси у своєму стані

Шукайте плюси у своєму стані

Сприймайте весняну нудьгу як "дзвіночок", який сигналізує про те, що щось пішло не так. Можливо вам не подобається ваша робота. Можливо, ви нещасні з людиною, яка поруч. Або настав час змінити ситуацію — піти у відпустку або навіть переїхати на ПМП в інше місто.

Нехай ваш стан стане для вас точкою зростання — започаткує зміни, які зроблять ваше життя кращим.

Не дозволяйте нудьга втручатися у ваші робітники чи навчальні справи

Весняна нудьга не є виправданням - ви повинні ефективно справлятися з усіма робітниками чи навчальними справами. Якщо згадати, що один із головних супутників цього розладу — розсіяність, то вам необхідно знайти якийсь спосіб, який у цей період допоможе вам не наробити помилок у професійній чи навчальній діяльності. Можна взяти на озброєння "правило 30 секунд". Сенс у тому, щоб після кожної важливої ​​події (нарада, ділова зустріч, лекція тощо) записати саму суть, найнеобхідніше, витративши на запис рівно 30 секунд. Так ви концентруватиметеся на самій суті завдання і задаватимете питання виключно у справі.

Не уникайте людей

Коли нам погано, то хочеться залишитися на самоті. Але відштовхувати інших людей – не найкращий варіант. Пам'ятайте, що друзі та близькі щиро хочуть вам допомогти. Ми соромимося просити допомоги, уникаємо просити її, бо боїмося здатися слабкими. Але в тому, щоб звернутися за допомогою, немає нічого соромного — люди повинні допомагати один одному.

Не закривайтеся в собі, не боріться з проблемою поодинці - просто попросіть про допомогу.

Проконсультуйтеся з фахівцем

Можливо вам варто підібрати лікарський препарат, який допоможе відновити працездатність. Проконсультуйтеся зі спеціалістом, можливо, він порадить Мілдронат® капсули 250мг, який сприяє відновленню працездатності при фізичних та розумових навантаженнях. Весною вся природа прокидається - прокиньтеся і ви, залиште нудьгу в минулому!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.