Питання – Відповідь

 • Чому Мiлдронат® 250 мг ?

  Мiлдронат® 250 мг оптимізує енергетичний обмін в клітинах організму, відновлює працездатність при фізичних та розумових перевантаженнях, дозволяє бути енергійним та бадьорим незалежно від виникаючих перевантажень.

 • З якого віку можна застосовувати?

  Дорослим старше 18 років.

 • У яких випадках необхідно застосовувати Мiлдронат® 250 мг ?

  Мiлдронат® 250 мг необхідно застосовувати при:
  - Підвищених розумових та фізичних навантаженнях;
  - Зниженні працездатності;
  - Зниженні концентрації та уваги;
  - Зниженні пам'яті;
  - Зниженні фізичної витривалості;
  - Слабкості і втомі після фізичних та розумових перевантажень.

 • Як застосовувати Мiлдронат® 250 мг ?

  2 капсули в день. Всю дозу застосовують з ранку в один прийом або розділивши на 2 прийоми. Курс застосування: 4-6 тижнів. При необхідності лікування повторюють 2-3 рази на рік. У зв'язку з можливим стимулюючим ефектом, препарат рекомендується застосовувати в першій половині дня.

 • Як розпізнати психоемоційні перевантаження?

  Скарги на дратівливість, неможливість сконцентруватися, невдоволення оточуючими і собою, розбитість, безсоння, головні болі, болі в м'язах, суглобах.
  Перевантаження призводять до відчуття фізичного і психологічного дискомфорту, заважають людям жити повноцінним життям і досягати поставлених цілей.

 • Мiлдронат® 250 мг продається без рецепта?

  Так, лікарський засіб Мiлдронат® 250 мг відпускається без рецепта.

 • В який час, протягом дня, краще застосовувати Мiлдронат® 250 мг ?

  Мiлдронат® 250 мг рекомендується застосовувати в першій половині дня, так як він надає тонізуючий вплив на організм.

 • Чи можна приймати Мiлдронат® 250 мг разом з іншими лікарськими засобами?

  Так, мельдоній допускається одночасно застосовувати з нітратами пролонгованої дії та іншими антиангінальними засобами, серцевими глікозидами та сечогінними препаратами. Також його можна комбінувати з антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними засобами та іншими препаратами, що поліпшують мікроциркуляцію. Більш докладно в інструкції.

 • Чи можуть застосовувати Мiлдронат® 250 мг літні люди?

  Звісно, так як в літньому віці досить часто у пацієнтів спостерігаються симптоми зниженої працездатності. Однак необхідно звертати увагу на протипоказання, можливі лікарські взаємодії та інші застереження в інструкції.

 • Що таке астенія?

  Астенія (грец. - безсилля, відсутність сил), за визначенням міжнародної класифікації хвороб, це «постійне відчуття загальної слабкості, підвищеної стомлюваності (при будь-якому навантаженні), а також зниження працездатності». Такі відчуття часто поєднуються з м'язовими і головними болями, запамороченням, порушенням сну, дратівливістю, нездатністю розслабитися.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.
Реклама лікарського засобу. Перед використанням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією для застосування.