Угода користувача

Даний розділ сайту призначений винятково для спеціалізованої аудиторії: працівників охорони здоров'я, медицини та фармацевтики.

Для роботи в даному розділі вам необхідно пройти процедуру відповідей на питання, які передбачають наявність у вас спеціалізованих знань.

Приймаючи умови цього Договору та відповідаючи на запитання, ви запевняєте та гарантуєте, що є діючим співробітником установ та підприємств охорони здоров'я, медицини та фармацевтики, у дійсності володієте спеціальними знаннями та володієте відповідною кваліфікацією.

Ви гарантуєте, що надавали достовірну інформацію про себе з питань, пропонованих у відповідній формі, не вводите в оману власника доменного імені та / або адміністрації сайту та інших користувачів даного ресурсу. У разі порушення вами даних гарантій, ми зобов'язані попередити вас про відповідальність за порушення.

Ми повідомляємо Вам, що в силу закону ніхто не має права на зловживання правам, і у випадку, якщо Ви надали невірне, недостовірне та / або оманливу інформацію, власник доменного імені та / або адміністратор сайту не несе відповідальності за порушення вами ваших гарантій.

Почитаючи використовувати цей розділ сайту та пройшовши процедуру реєстрації, ви приймаєте умови цього Договору в повному обсязі, без будь-яких виключень, і несете особисту відповідальність за дотримання гарантій. У разі незгоди з будь-якими із положень Угоди Ви не маєте права використовувати цей розділ сайту. Продовження використання Вами даного розділу сайту означає прийняття Вами Угоди в повному обсязі та особистої відповідальності за порушення його використання.

вверх